Květen 2009

VELKÝ ODJEZD xD

31. května 2009 v 17:00 | Nikča |  Novinky
Lidičky..UŽ JE TO TAK!..Odjíždí na 5 dní na rafty se svojí třídou, takže od pondělí do pátka.Tudíž nebudu za těch 5 dní nic přidávat,takže Vám k tomu posílám ještě BIG omluvu.Ale fakt už se tam těším.Bude to doufám sranda jako minulý rok xD Tak mi držte palečky

Vaše NikČuškA x))__<3

BeSt Friends FoReVER x))__<3

30. května 2009 v 13:13 | Nikča
Včera sem jela s Káťou (mojí nejlepší kámoškou) do města, protože Káťa si šla pro nové dioptrické brýle, takové pěkné fialové.Hrozně jí slušely.Pak sme se ještě koukaly po městě, kde co mají, tak sme si koupily trička x))..Já vím že jsem říkala, že mám s nakupováním na měsíc útrum, ale je pravda, že nakupovat se musí xD.Tak sem zase neodolala a koupila sem si žluté tričko s nápisem ,,My little funny MONSTER" xD.Je vážně hezoučký.Pak sme šly s Káťou do Sixu ( to je drahej obchůdek s doplňkama) a tam sme si koupily prstýnky, jako znak přátelství a Káťa si tam ještě koupila přívěšek.Jééje, bylo to fajn xD.Pak sme ze srandy běhaly na jezdících schodech obráceně a lidi na nás čuměli jak na vyvoraný myši xD.Ten den byl fakt skvělej, pak sme se ještě mrkly do knihkupectví a našly sme jednu úžasně tajemnou a tlustou knížku s kouzlama a celá byla vlastně o magii.Stála ale asi 599,- a já měla asi už jen 200,-, protože 200 Kč sem už dala za to triko.Tak příště.Pak sme ještě šly do Quickburgeru na pizzu a koupily sme si jednu velkou dohromady.Byl to fakt super den x))

Six pence non the richer-Kiss me

26. května 2009 v 20:31 | Nikča
Moje nejoblíbenější písnička, mám jí i jako vyzvánění do mobilu, tak poslechnout!!

1.3 Nezbytné a nové x))

18. května 2009 v 20:41 | Nikča
Tak sem už dlouho nepsala sem, do shoppingu, tak sem se to rozhodla napravit.Minule sem dostala k narozeninám bílé kalhoty a fialové tílko.Dneska sem šla na nákupy, zase xD..Koupila sem si černej kraťoučkej kabátek za 399 Kč, modrý tílko s vtipným potiskem mám asi za 79 Kč a potom nový botičky modro bílý, to je taková nezbytnost.Pak sem si dala ještě ve městě zmrzku s jablečnou příchutí a ještě sem si pak skočila do nové nákupní pasáže, kde je obchod Triumph, a tam mají výhradně spodní prádlo xD.Neodolala jsem a koupila sem si tam červenou podprsenku s červenýma spodkama, taky nová nezbytnost xD.To bylo asi tak všechno.Teď zase tak na měsíc s nakupováním útrum xD.

...Třeba v tom sportu nejsem tak špatná xD..

14. května 2009 v 20:30 | Nikča
Dneska byla ta školní olympiáda, jak sem nedávno psala.Byla to taková velká akce a já sem byla od rána děsně vynervovaná, skoro na prášky .Ráno sem se teda už v 7:15 dostavila na školní stadion a podívla sem se na časový rozpis.Vytrvalostní běhy se měly konat v 11:40.Tak sem si tam vegetila, koukala sem na kámošky, jak dělají ostatní disciplíny, jedna vrhala koulí, další skákala laťku atd...atd...Byla sem vlastně pak v pohodě, teda až do tý doby, než nám ředitelka oznámila, že vytrvalostní běhy dívek budou už v 10 hodin.Jak šílená sem vyletěla převlíct se na záchody do sportovních legín.Od té doby sem byla ještě víc v nervech než předtím, no prostě hrůůza.Čekala sem na startu s ostatními závodnicemi, a čekala sem až se to odstartuje.Odstartovalo se to...Tak si běžím, držela sem se asi celou dobu tak hezky druhá,potom to začalo přituhovat a už se blbě dejchalo, holka přede mnou zpomalila, takže sem byla první.Běželo se dál, jiná holka mně sice bohužel předběhla, ale 2.místo je taky úžasný.Takže mám stříbrnou medaili.

Sophie-Ellis Baxter-Murder on the dance floor

10. května 2009 v 16:34 | Nikča
Úžasná písnička a ten videoklip taky stojí za podívání.PS:Lidičky mám blog o Vanesse Hudgens tady, takže kdo bude chtít spřátelit ať napíše.

Mé sportovní nadání x)) PS:To je jen ironie xD

4. května 2009 v 15:23 | Nikča
Tak se u nás na škole na 2.stupni vybírali žáci na určité disciplíny ve školní olympiádě. Prostě taková školní nominace. Vážně to nechápu, ale když zaznělo moje jméno, tak sem to nejdřív ani neslyšela, potom do mně strčila kámoška, že mně škola vybrala na dvě disciplíny. Já se hned ptala na jaký, jak je to prostě možný, že jdu na nějakou disciplínu a učitel mi oznámil, že sem na vytrvalosti 800 metrů a na štafetě. Pak mi to docvaklo, proč mně vybrali. Protože sem v září dostala stříbrnou medaili za přespolní běh, takže mám možná nějakou šanci. Těch 800 m jsou 3 a půl kolečka, takže bych to mohla uběhnout. Musím teď celý týden pořádně cvičit, abych měla nějakou medaili.Prostě se to musí povést. Je to už příští týden. Takže budu chodit do posilovny, budu trénovat v běhu na školním hřišti a takovýhle volovinky. Taky sem v šestičleným družstvu z naší třídy. Každá třída z 6,7,8 a 9.třídy má šest lidí, kteří jsou reprezentovat. Tři kluci a tři holky. Prostě obrovskej údiv. Snad se tam moc neztrapním. Držte mi palečky.La la land

3. května 2009 v 16:38 | Nikča