Novinky

Oh, I'm so very sorry..

1. srpna 2012 v 19:40 | Niky


Nebyl čas, chuť, ani nálada. Děly se různé věci. Ale ty se budou dít i dál. Tak tu prosím počkejte.

My very lovely sex song.

29. prosince 2011 v 16:39 | Nikča
Doufám, že jste měli krásné Vánoce, nacpali si pupky jako já, bohužel to ale musím nějak shodit.

Message of a day no.1

10. prosince 2011 v 15:05 | Nikča

I wanna be an indian.

9. prosince 2011 v 22:00 | Nikča
Příští týden jdu na tetovánííí! Hrozně se těším! Tohle bude zdobit mojí ruku! :)

Pro kluka je vypadat jako holka ponižující, protože kluci si myslí, že být holka je ponižující.

3. prosince 2011 v 11:14 | Nikča
Ano, jsem zamilovaná do svého nového účesu. I přes všechny strasti a slasti života, musíme život stále ochutnávat, občas je sladký a občas kyselý. Je to něco, s čím se musíme vyrovnat. Včera jsem přišla na chuť tajům jukeboxu v jedné hospodě. Všechny pecky od The Beatles jsem pustila. Do toho pivo, pár nesmyslných tanečků a jedna obrovká modrá boule na mé noze. Miluju pátky.

Can you feel it too? We all choosing our ways,

1. prosince 2011 v 9:00 | Nikča

Možná si jen mé podvědomí uvědomuje, že dělám životní chyby. Ale zní tak nevinně. Odpouštím, bláznivě miluju, rozdávám, užívám, žiju tak, jak moje hlava chce, srdce nesouhlasí, podvědomí to rázně odmítá. Je to všechno tak rozporuplné, že skoro neni možné, aby to všechno dokázalo žít v jedné osobě.

I am sick of men bitches.

27. listopadu 2011 v 10:02 | Nikča
Udělala jsem sexy foto, doufám že to moc nebude pohoršovat. Můj aktuální stav? Koukám na Dextera a vyžívám se s ním v jeho vraždách, zjistila jsem, že můj bývalý mi lže a měl trojku s třema opravdu ošklivýma holkama a já v nasrání hledám recept na jablečný koláč. Dnes se budu učit Ekonomiku, abych byla chytrá dívka. Jak je svět spravedlivý. :-)

Sorry I wasn´t here.

17. listopadu 2011 v 16:40 | Nikča
MMy new look. Co si o něm myslíte? :-)

You´ve got every right to a beutiful life.

30. října 2011 v 6:49 | Nikča
Noční Tábor, to je moje město :-) Mám ho moc ráda a jsem na něj pyšná, na Prahu nejspíš nemá, ale Tábor je prostě moje rodiště a nevzdala bych se ho. I když tu bydlí ten největší sráč, co jsem kdy viděla. A radši ani nechtějte vědět, jak to dopadlo. Takže teď k věci. Jako každý večer jezdím se svojí kamarádkou do města na čaj do té nejlepší kavárny co znám. Příště budou fotky z kavárny, ale dnes se musíte spokojit s námi. :-D

Mého obličeje si tu vůbec nevšímejte, chtěla jsem abyste viděli oblečení :-D
Tady moje kamarádka ale taky kandiduje na debila :-D
No a tady se já tvářim normálně :-) :-D

Night secrets.

16. října 2011 v 9:50 | Nikča
Musim být tvrdá holka, jinak to už ani dnes se vztahy nejde. Musela jsem se proti němu obrnit abych znovu nepodlehla. Teď z jiného soudku. Byla jsem včera večer s kamarádkou venku na lavičkách, že uděláme pár fotek a abych taky něco hodila na blog ;-). Tak tady menší výsledek, příště snad zas, teď se snažím hodně fotit, tak se to zlepší s fotkama :-) Doufám že jste měli pěkný víkend. :-)
 
 

Reklama